Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

gopay loga

 

motoshop dalfos


Možno platit kartou na prodejně


facebook dalfos moto

 


 

TOPlist 

muc-off bike cleaner

pitbike servis

 

redline

 

dalfos

 


motoshop dalfos

KONTAKTY

Dalfos s.r.o.
Libenice 44
28002 Kolín
tel: +420 721020767
dalfosmoto(a)seznam.cz
web: www.dalfos-moto.cz

ZBOŽÍ V AKCI

cena 5 970 Kč
na objednávku
cena 11 990 Kč
na objednávku
cena 3 000 Kč
skladem ANO

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

cena 390 Kč
na objednávku
cena 690 Kč
na objednávku
cena 2 990 Kč
na objednávku

Návod na MONTÁŽ minibike, minicross, miniquad a pitbike


Návod na montáž minibike 2T

Minibike jsou v kartónové krabici. Po vyjmutí stačí pouze nasadit přední plexi, nastavit a dotáhnout si řidítka a páčky, namontovat stupačky a stojánek. Po sestrojení si nastavte brzdy a napnutí řetězu dle návodu. Doporučujeme odmastit si brzdové kotouče. První nádrže se míchají v poměru 1:30 a zrhuba po vyjetí 3 nádrží stačí 1:40. Olej musí být plně syntetický do vysokootáčkových motorů, doporučujeme Bel-Ray Po nalití směsi do nádrže, otočíme klíčkem v zapalování do prava, na karburátoru dáme páčku sytiče nahoru (u 15mm karburátoru dolů) a pustíme palivovým ventilem (kohoutkem) benzín. Chvíli počkáme a zatáhneme startovací šňůru. Námi dodávané stroje mají namontované poloautomatické startování a není nutné prudce tahat, stačí pomalu a startování se o vše postará samo (nutné je mít mini správně seřízenou a vyčištěný karburátor.

 

Návod na montáž minicross 2T

Minicross jsou v kartónové krabici. Po vyjmutí položíme si minicross na bok abychom mohli nasadit přední kolo a zadní tlumič. Postavíme na kola a upneme řidítka. Na konec přimontujeme přední blatník s táckem. Po sestrojení si nastavte brzdy a napnutí řetězu dle návodu. Je nutné dmastit si brzdové kotouče. První nádrže se míchají v poměru 1:30 a zrhuba po vyjetí 3 nádrží stačí 1:40. Olej musí být plně syntetický do vysokootáčkových motorů, doporučujeme Bel-Ray. Po nalití směsi do nádrže, otočíme klíčkem v zapalování do prava, na karburátoru dáme páčku sytiče nahoru (u 15mm karburátoru dolů) a pustíme palivovým ventilem (kohoutkem) benzín. Chvíli počkáme a zatáhneme startovací šňůru. Námi dodávané stroje mají namontované poloautomatické startování a není nutné prudce tahat, stačí pomalu a startování se o vše postará samo (nutné je mít mini správně seřízenou a vyčištěný karburátor.


Návod na montáž miniquad 2T

Dětské čtyřkolky jsou v kartńové krabici upnuté do kovového rámu. Po vybalení demontujeme čtyřkolku z rámu a podložíme si jí aby byla ve vzduchu. Následně nasadíme brzdy a kola, zadní tlumič a řidítka. U čtyřkolek s el.startováním zapojíme baterku +- a případně vložíme pojistku. Po sestrojení si nastavte brzdy a napnutí řetězu dle návodu. Je nutné dmastit si brzdové kotouče. První nádrže se míchají v poměru 1:30 a zrhuba po vyjetí 3 nádrží stačí 1:40. Olej musí být plně syntetický do vysokootáčkových motorů, doporučujeme Bel-Ray. Po nalití směsi do nádrže, otočíme klíčkem v zapalování do prava, na karburátoru dáme páčku sytiče nahoru (u 15mm karburátoru dolů) a pustíme palivovým ventilem (kohoutkem) benzín. Chvíli počkáme a zatáhneme startovací šňůru. Námi dodávané stroje mají namontované poloautomatické startování a není nutné prudce tahat, stačí pomalu a startování se o vše postará samo (nutné je mít mini správně seřízenou a vyčištěný karburátor.

 

Návod na montáž dětské čtyřkolky 4T

Stroje jsou v kartónové krabici uloženy do kovového rámu. Po vybalení je potřeba čtyřkolku demontovat z rámu. Upneme tlumiče, je-li potřeba. Následně si čtyřkolku podložíme abychom mohli nasadit brzdy s předními a zadními koly. Nakonec nasadíme řidítka, zapojíme baterku a nasadíme sedlo. Doporučujeme odmastit brzdové kotouče. Námi dodávané čtyřkolky mají již v motoru nalitý záběhový olej, který je nutné po 2h provozu vyměnit. Po dobu záběhu motoru se nesmí vytáčet motor do vysokých otáček a jezdí se tzv. na půl plynu. Po 2h a výměně oleje se může začít jezdit ostřeji. Používá se motocyklový olej 10W40 4T. Můžete zakoupit také u nás zde.

 

Palivo: u všech strojů se používá benzín Natural 95 (u 2T namíchaný s olejem) 
pro motory minibike 2T pouze plně syntetický olej pro vysokootáčkové motory!
Nikdy nepoužívejte M2T a podobné, hrozí zadření motoru!

 

Doporučujeme přikoupit

k pitbike a čtyřkolkám 4T

Olej Bel-Ray 4T 10W40

Pro Pitbike NGK svíčka, pro čtyřkolku NGK svíčka a fajfka NGK

Startovací sprej (snadnější startování za všech podmínek)

Olej na řetěz MUC-OFF Chain Lube nebo Bel-Ray


k minibike, minicross a miniquad 2T

Olej Bel-Ray 2T Si-7

NGK svíčka a fajfka (lepší startování a chod motoru)

Startovací sprej (snadnější startování za všech podmínek)

Olej na řetěz MUC-OFF Chain Lube nebo Bel-Ray