Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

gopay loga

 

motoshop dalfos


Možno platit kartou na prodejně


facebook dalfos moto

 


 

TOPlist 

muc-off bike cleaner

pitbike servis

 

redline

 

dalfos

 


motoshop dalfos

KONTAKTY

Dalfos s.r.o.
Libenice 44
28002 Kolín
tel: +420 721020767
dalfosmoto(a)seznam.cz
web: www.dalfos-moto.cz

ZBOŽÍ V AKCI

cena 550 Kč
skladem ANO
cena 14 570 Kč
na objednávku

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Den s TM Racing

Dne 13.10.2018 proběhla první akce TM Racing pořádaná prodejcem Dalfos Motoshop. Celá akce proběhla v poklidném a kamarádském duchu. Místem konání se vybrala MX trať u obce Přepychy kousek od Přelouče.

tm racing day 2018

 

Fotogalerie z akce >>> - foto Pavel horák


Na akci dorazili také čeští závodníci jezdící TM. Všichni tři dosáhli letos dalších velkých úspěchů a každý kdo byl na akci mohl od nich získat autogram při podpisovce. A kdo že to dorazil?tm jezdci
Zprava na fotce:
Pavel Kejmar - 1.vícemistr Evropy 2018 Supermoto
Jan Ulman - juniorský Mistr Evropy a Německa 2018 Supermoto
František Smola - Mistr MX Open Slovenska 2018 MX2

 

Během akce bylo možné i sledovat Kejmiho a Ulmíka v akci na strojích TM. Mladík lítal na MX 85 a byla to jeho vůbec první jízda na tomto stroji ale rychle si na sebe zvykli. A už v nové sezóně bude na ní tahat v úpravě pro Supermoto. Za to Kejmi střídal stroje vždy jak měl chuť, ať už svou MX450Fi a vyzkoušel vše další co bylo k dispozici a to včetně veteránských.

kejmar tm den s dalfos ulman den s tm a dalfos

 

 

 

 

 

 

Zájemci o stroje TM Racing měli možnost otestovat MX 250Fi, na které přímo F.Smola vyhrál MX Open Slovenska a byl to hodně žádaný stroj. K dispozici byla také 2T verze MX 300 nebo Enduro 450fi a i juniorská MX85 2T. Vážní zájemci mohli zkusit také Remes verzi EN 250Fi, která vyhrála mistrovství světa! Ale k vidění bylo i několik starších verzí TM včetně pověstných v růžově barvě z výroby kolem roku 1990.

Byla to hezká podívaná vidět i tyto stroje v akci a i P.Kejmar neodolal je neprojet.

kejmar tm day 2018

Na stánku Dalfos byla k vidění také MX 125 2T a MX 250Fi. Na akci postupně dorazilo se podívat +- 100 lidí a na to že to byla první akce se vše povedlo a nedošlo k žádným komplikacím. Již nyní se chystá akce na jaro s modely 2019.
Značka TM Racing určitě stojí za to propagovat, protože ti, kteří si stroje TM zkusili pěli jen kladné ohlasy a jízda na těchto strojích je překvapila. Je lepší než to slyšet nebo číst opravdu tu jízdu zažít!

 

Italská rodiná firma TM Racing se zaměřuje na výrobu závodních strojů již přes 40let atm logo výsledky hovoří za vše, protože posun je neustále znát. K tomu ojedinělý a líbivý design posledních modelů, který poutá pozornost. Jen v letošním roce stojí i za povšimnutí vítězství jezdců TM ve světě a jinde, mezi nejznámější v zahraničí jistě patří Remes, Verona nebo Sorecca...

 

Velké poděkování patří majiteli trati u Přepych a jeho rodině za občerstvení a poskytnutí zázemí. Bez takových skvělých lidí by to nešlo! Skvělému fotografovi Pavel Horák.
Dále všem účastníkům testovacích jízd, návštěvníkům a všem dalším, kdo jakkoliv se na akci podíleli.

den s tm dalfos