motoshop dalfos


Možno platit kartou na prodejně


facebook dalfos moto

 

Splátkový prodej

essox

 


 

TOPlist 

muc-off bike cleaner

pitbike servis

 

redline

 

dalfos

 


motoshop dalfos

KONTAKTY

Dalfos s.r.o.
Libenice 44
28002 Kolín
tel: +420 721020767
dalfosmoto(a)seznam.cz
web: www.dalfos-moto.cz

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 10 790 Kč
na objednávku
naše cena 10 790 Kč
na objednávku
naše cena 1 100 Kč
skladem ANO

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 690 Kč
na objednávku
naše cena 2 990 Kč
na objednávku

»
Recenze pitbike

Naše vlastní zkušenosti s pitbiky, které sbíráme už od roku 2010!

My pitbike nejen prodáváme, ale sami jezdíme a nabízíme i servis. Tyto recenze sepisujeme aby jsme Vám usnadnili výběr nového stroje.

Budeme postupně doplňovat v této sekci.

Pitbike SKY

Nejprodávanější pitbike model SKY, především díky ceně!

Z vlastních zkušeností víme, že levné pitbiky jsou často málo kvalitní a nebo mají nízkou životnost. Platí to i u tohoto modelu?

Na první pohled vypadá pitbike opravdu pěkně díky povedenému vzhledu. Motor je Lifan 125, který patřípitbike sky kolín mezi nejlepší výrobce čínských motorů díky licenci od Hondy. Motorje na 125 slušně dravý a jde rychle do otáček. Výkonem 9koní umí překvapit a zvládné ho dítě ale vyřádí se i dospělý. Motor je spolehlivý a stačí mu pravidelná údržba (výměna oleje, seřízení ventilů, udržovat čistý motor a čistit filtr s karburátorem).
Na pitbike jsou upside-down přední vidlice, které jsou vcelku tuhé a i zadní tlumič, samozřejmostí je možné vyměnit za kvalitnější tlumiče třeba od Stompu. Rám vypadá pevně, přesto má své mouchy a to čínské sváry. To mu bohužel ubírá na pevnosti na skoky. Ale je dostatečně pevný pro běžné ježdění pole, louky, lesy apod. Pitbike SKY se vyrábí v provedení s koly 14x12 a 17x14, jde o kompletně totožný model s rozdílem jen v kolech. Výhodou je že když koupíte na kolech 14x12, můžete později změnit bez problémů za kola 17x14. Že se občas povolí nějaký šroub, to je u všech čínských strojů. Stačí vyměnit za české šrouby nebo dát lepidlo na závity. Ložiska v kolech a krku řízení vydrží dle stylu ježdění a terénu, doporučujeme poté nahradit kvalitnějšími a ty vydrží orpavdu dlouho. Pokud chcete s pitbike více skákat, doporučujeme se podívat po dražším modelu, případně si rám upravit a zpevnit.

Závěrem:

Pitbike SKY patří mezi levnějšími modely mezi to nejlepší co lze v této cenové relaci sehnat. Opravdu jsme toho odzkoušeli hodně a jen model SKY se nám osvědčil v poměru cena/výkon jako nejlepší. I přes nějaké mouchy, bude dlouho sloužit při základní údržbě všem, kteří hodlají pita využívat pro hobby ježdění po zahradě, louce, polní cesty a lehké tratě. Na trhu je více modelů SKY, my máme výrobce, který dodává pitbike v kvalitnějším provedení než ostatní. Zaujal Vás model? Najdete ho zde >>>

 

Pitbike WPB Race 140 a 155

Dravý, velký a kvalitní pitbike pro náročné

Pitbike WPB Race patří mezi největší pitbike (dirtbike) na trhu. Vzhledem je velmi blízko velkým mx motorkám a je určen především pro dospělé jezdce. WPB spadá pod výrobce STOMP.

Dravý sportovní vzhled pitbike s kvalitním plasty a 3M polepy. Chromolybdénový rám je postaven přímo prowpb race velká kola 17x14. Dlouhé přední upside-down vidlice a kvalitní zadní tlumič. Tlumiče jsou ideálně nastavené pro všechny druhy ježdění, od polní cesty až po MX trať pro pitbike. Tlumiče dobře kopírují terén a nechodí do dorazů jako tobývá u levných čínských modelů. WPB má kvalitní hydraulické kotoučové brzdy s brzdiči HSK, které se dají dobře dávkovat. Kvaitní řidítka bez hrazdy s měkkými MX gripy. Pohodlné MX sedlo s pěnovou pamětí. Model Race je možné s motorem YX 140ccm, u kterého lze zvýšit výkon ostrou vačkou. Nebo motor 155 zongshent (160ccm) s ostrou vačkou. Oba motory mají dostatečný výkon, dobře se chladí díky olejovému chladiči a nemusí se tolik vytáčet. S ostrou vačkou jde motor rychleji do otáček a je výrazně dravější. Laděný výfuk dodává stroji sportovní zvuk. Celkové zpracování tohoto modelu je velmi povedené. Jediné co doporučujeme vyměnit, je benzínová hadička z nádrže do karburátoru. Jelikož časem začne rosit a je lepší dát lepší hadičku. Dále u motoru 140ccm nižší kolínko na motor ke karburátoru. Motor 140ccm když se přidá v nízkých otáčkách prudce plyn, se lehce přidusí a po chvíli vystřelí. Aby jste měli okamžitou reakci na plyn, vyřeší to nižší kolínko. Žádné jiné mouchy jsme na WPB nenašli a jsou to jen drobnosti.

Závěrem:

Kdo hledá pitbike i pro větší postavy, který neomrzí výkonem - Určitě by se měl podívat právě na WPB Race! Model je skvěle zpracovaný a dá se na něm dost řádit. Rám je kvalitně svařený, plně funkční tlumiče, kvalitní použité díly. Velmi spolehlivý stroj pro hobby jezdce i závodníky. Po našich zkušenostech je to jeden z našich nejvíce oblíbených modelů pitbike pro ježdění. Více info zde >>>

STOMP Z3-140

Zbrusu nový model oblíbené pitbike Stomp Z pro rok 2017

Model Z3-140 je nástupcem oblíbené Z2-140 a přichází s kompletně novým zpracováním.

Novou Z3 výrobce STOMP kompletně přepracoval a vylepšil již tak povedený model Z2. Dostal předevšímstomp Z3 nové ostřejší plasty a grafiku, pro dravější vzhled. Kvalitné zpracovaný rám CRF70 SDG připravený pro divokou jízdu. Přední upside-down tlumiče se skvělým chodem a funkčností. Zadní tlumič je měkčí, kdo má v plánu jezdit závody a hodně skákat je lepší osadit sportovním tlumičem DNM. Pohodlné pěnové sedlo s pamětí. Dobře dávkovatelné hydraulické kotoučové brzdy HSK. Kvalitní páčky, které hned podnou do ruky, měkké MX gripy a Protaper styl slitinových řidítek s hrazdou. Výkoný motor 140ccm se závodní vačkou, dodává motoru velkou dravost a na kolech 14x12 umí opravdu zázraky. Rozhodně překvapí svým výkonem a jízdními vlastnostmi. Je možné osadit i koly 17x14. Laděný sportovním výfuk s CNC koncovkou, ostrý zvukový projev pita! Spousta vychytávek jako leštěné SDG středy kole, CNC víčko nádrže, haltr v zadním kole. Nějaké mouchy? Nenašli jsme!

Závěrem:

Jednoznačně top model v dané cenové relaci na trhu! Pitbike má obvyklou velikosti a svou dravostí dokazuje že patří k tomu lepší co se dá sehnat. Rozhodně neomrzí časem ani zkušenější jezdce, díky dostatečnému výkonu. Pokaždé když se na Z3-140 svezem, musíme mít úsměv na tváři co ten divoch dovede. Komplet info zde >>>

 

STOMP Z3-140R (160R) - závodní verze

Tento model se dělá také v závodní verzi pro všechny, kteří chtějí využívat svého pita na plno!

Sportovní verze určena pro závodní použití i hobby má plně stavitelné přední tlumiče SP 730mm a zadní tlumič DNM 295mm s duální pružinou. Možno nastavit útlum i odskok! Kromě tlumičů je na modelu hliníková ohlehčená kyvná zadní vidlice. Řadicí páčka stejná jako na velkých MX motorkách a kvalitnější pneumatiky Maxxis (Kenda). Samozřejmostí je závodní vačka, olejový chladič, u 140ccm 14,5koně a 160 má 17koní.

Závěrem:

Se závodní verzí Z3-140R nebo Z3-160R můžete vyrazit rovnou na závodní trať a účastnit se závodů. Protože vše, co u závodního stroje potřebujete už máte namontováno! Tlumiče mají až 19stupňů nastavení odskoku a útlumu. Pneumatiky se zakusují do terénu aby jste mohli využívat výkon na plno. Chceš závodní pita? V e-shopu ho najdeš zde kde je kompletní popis

Pitbike DemonX DXR2 125

Menší vrůstem, nikoli výkonem

DemonX patří do rodiny STOMP a to zaručuje jeho kvalitu. Dravý design osloví všechny malé závodníky.

DemonX je cílen na děti ve věku +-10let ale bez problémů ho může využít i dospělý. Geometrie vychází zdemonx Hondy CRF50, který je vhodný i pro začátečníky. Kvalitní a plně funkční tlumiče, slitinová zadní kyvka, HSK hydraulické brzdy, kované páčky, měkké MX gripy, leštěný SDG středy kol. Sportovní laděný výfuk, ostřejší zvuk. Model má kola 14x12 s výškou sedla 73cm od země. Model patří mezi nejvíce oblíbené modely pro děti, předevšímvpro ty, kteří hledají vyšší kvalitu zpracování a spolehlivý stroj. Motor Lifan 125ccm a karburátor Mikuni se starají o dostatečný výkon. Stroj je určen nejen na louky a polní cesty, zvládá i dětské tratě pro pitbike. Motorku zvládá i začátečník, bez zkušeností s jinými motorkami. Jednoduché řazení díky převodovce N1234, kde neutrál je úplně dole a nemusí se složitě hledat mezi 1. a 2. rychlostí. Tyto převodovky jsou u pitbike nejčastější. Model je postaven přímo pro kola 14x12! Díky tomu má perfektní vlastnosti, které ocení nejen začátečníci ale i pokročilý jezdci. Rám má kvalitní sváry, na modelu jsme nenašli žádné mouchy a nebáli by jsme se dítě na tento model posadit.

Závěrem:

Kdo chce vyšší kvalitu pro své děti pro ježdění a spolehlivost, pitbike DemonX 125 je to pravé! S kvalitním rámem a dobře fungujícími tlumiči i s dětskou váhou je to ideální model pro začátečníky i pokročilé. I tento model Vám můžeme nabídnout v naší nabídce >>>

Pitbike Stomp Juicebox 90

Dětský model s elektrickým startérem a automatem

Spolehlivý stroj pro dětské začátky v kvalitě Stomp!

Juicebox 90 dostal pro rok 2017 několik inovací včetně modernějšího designu. Velká výhoda tohoto modelu projuicebox 90 děti je elektrický startér, který ocení hlavně tatínci aby nemuseli za dítětem běhat kvůli nastartování. Jednoduché ovládání pro děti a úplné začátečníky. Stačí přidat plyn a motorka se sama rozjede díky odstředivé spojce. Motor je o obsahu 90ccm, 5koní, 4taktní s dostatečně pozvolným výkonem pro začátečníky. Kvalitně svařený rám CRF50 a dobře fungující odpružení. Pohodlné sedlo pro děti. Motorka je na malých kolech 12x10 s SDG středy a výškou sedla od zeme jen 62cm. Opravdu spolehlivý stroj, kde stačí jen lejt benzín a jezdit. Občas drobná údržba jako výměna oleje, dobití baterie a seřízení (ventily). Na model nelze dát větší kola. Výfuk vedený nad motorem je dostatečně krytý aby se dítě nespálilo o výfuk při běžné jízdě. Na motorce je tichý výfuk a motorka díky němu není moc hlučná.

Závěrem:

Malej Stompík je určen pro všechny malé začátečníky. Spolehlivý stroj s minimální údržbou a klidným výkonem. Hledáte-li kvalitnější model od přímo čínských dětských minicross nebo pitbike, tento model je ten pravý! Na e-shopu najdete zde >>>

Pitbike PitSport125 17x14

Nový model pro rok 2018 je vylepšený čínský pitbike oproti nejvíce prodávanému pitbike SKY. Na tomto modelu najdeme celou řadu vylepšení a kvalitnější provedení.

pitbike sport

Na první pohled je nový PitSport opravdu pěkně zpracovaný. Plasty mají ostře řezaný design. Rám je pevný a tlumiče lépe fungují než u pitbike SKY. Lépe je i řešen rám a uchycení motoru, kdy je k motoru lepší přístup pro údržbu nebo čištění. Na pitovi je i sportovní pěnový filtr, pro lepší funkci než drátěný filtr. Pit je úzký a díky tomu i lépe obratný pro běžné blbnutí s pitem.

Motor je dostatečně živý a je to nejpoužívanější motor. Tedy problém sehnat díly nebude ani v budoucnu problém. Pitbike je postaven na velkých kolech 17x14 a lépe tak kopíruje terén a větší výmoly. Pro hobby ježdění je to ideální stroj za slušnou cenu. Na pitovi jsou také kvalitnější řidítka a měkké gripy.

Závěrem:

V této cenové relaci nemá konkurenci svým zpracováním a můžeme stroj doporučit všem, kterým nevadí si trochu připlatit za lepší stroj místo pitbike SKY.